Strona głównaUsługiInformacje dodatkoweDane kontaktoweFormularz kontaktowy
IMPACT-SYSTEM
ODDYMIANIE, PPOŻ, PASMA SWIETLNE
Nasza historia
Nasi klienci
Współraca
Nasza historia

Firma Impact powstała w kwietniu 1997 r. Od roku 2000 zaczeliśmy   poszerzać naszą działalność. I tak w kręgu naszych zainteresowań pojawiły się instalacje niskoprądowe (w zakresie sieci teletechnicznych oraz elektrycznych). Początkowo świadczyliśmy usługi dla bardzo wąskiego grona odbiorców. Z czasem jednak firma zaczęła się rozwijać. Pierwsze niewielkie zlecenia owocowały kolejnymi kontaktami i w perspektywie umożliwyły  nawiązanie relacji z większymi firmami poszukującymi podwykonawców. Przełomowym okazał się rok 2005, kiedy to dzięki już zreazlizowanym obiektom nawiązaliśmy nowe interesujące kontakty i włączylismy do naszej oferty usługi z zakresu naświetli dachowych. Rozszerzając zakres działania obok naswietli pojawiły się klapy dymowe  - a stąd już naturalny kierunek związanyz z systemami oddymiania, ppoż oraz dźwiękowymi systemami ostrzegania (DSO). Był to bardzo intesywny okres, w którym musieliśmy podjąć kluczowe decyzje co do dalszego funkcjonowania naszej firmy. Działania, które musieliśmy podjąć nie były łatwe. Wiązały się nie tylko z zatrudnieniem odpowiednich ludzi i pozyskaniem środków finansowych na specjalistyczny sprzęt, wynajęcie pomieszczeń itp. Zmiany przede wszystkim związane były z przyjęciem nowego sposobu działania i skupieniem się na okreslonym profilu firmy, aby nasi dotychczasowi i przyszli Zleceniodawcy nabrali przekonania, iż mają kontakt z profesjonalnym partnerem.

W 2008 r. nasza firma przekształciła się w spółkę jawną i zmieniła swoją dotychczasową nazwę na : IMPACT- SYSTEM M. Pawlik Spółka Jawna. Wyspecjalizowaliśmy się w świadczeniu usług z zakresu montażu i instalacji systemów oddymiania i przewietrznia a także montażu klap dymowych i pasm świetlnym.

Posiadamy specjalistyczne narzędzia, odpowiednie zaplecze administracyjne, pomieszczenia techniczne, środki transportu. Nawiązaliśmy współpracę z innymi firmami o podobnym profilu, pozyskujemy kolejnych Zleceniodawców i realizujemy kolejne bardziej skomplikowane zlecenia. Dzięki stałemu rozwojowi możemy podjąć się nie tylko wykonania usługi w powyższym zakresie, ale również dostarczyć niezbędny sprzęt i urządzenia, dzięki nawiązanej stałej współpracy z producentami i dystrybutorami. 


 

Strona główna|Usługi|Informacje dodatkowe|Dane kontaktowe|Formularz kontaktowy